סמארט פליי

משטחי בטיחות - יתרונות משטחי בטיחות של סמארט פליי

אודות סמארט פליי מבית דשא עוז

חברת דשא עוז המובילה את תחום דשא סינטטי בישראל כבר שנים רבות, קיבלה תו תקן ממכון התקנים הישראלי לבצע בישראל משטחים גמישים עם ציפוי עליון דשא סינטטי איכותי מתחת ומסביב למתקני משחק לילדים. חברת דשא עוז עוסקת בשיווק והתקנת דשא סינטטי ומעסיקה מקצוענים בתחום הגינון וההתקנה. שירות הלקוחות של דשא עוז מתחיל משיחת הטלפון הראשונה ונמשך שנים רבות לאחר ההתקנה. לחברה קו המוצרים הרחב ביותר בארץ, מלאי תמידי ואפשרות להינות מהתקנה מקצועית כבר בימים הקרובים.

חייגו 1-700-702-602

דשא עוז – מספר 1 בדשא סינטטי

דור חדש של משטחים בטיחותיים למתקני משחק לילדים

"משטחי ה-SMART PLAY הם הפתרון הטכנולוגי החדשני והאידאלי להורים שחוששים לשלוח את ילדיהם לגינות השעשועים. בכוונתנו להחדיר את המוצר הן מול עיריות והן מול השוק הפרטי, ואין לנו ספק לגבי איכויות המוצר כמו גם לגבי נחיצותו". 

דרור עוזרי, מנכ"ל חברת דשא עוז

משטחי בטיחות SMARTPLAY

בשנת 1999 הגיע smartplay המוצר משטחי גומי ביציקה באתר, משטחי בטיחות למתקני משחק לילדים. בבדיקת המוצר החדשני משטחי בטיחות SMARTPLAY גילינו שיש כאן מוצר פנטסטי עם טכנולוגיה מתקדמת בביצוע, השומרת על בריאות העובדים והילדים שאין צורך כמו יציקת הגומי לייצר אותו באתר עם מערבל תערובת פתיתי גומי ודבק ויציקת התערובת מתחת ומסביב למתקני המשחק .

משטח בטיחות SMART PLAY מגיע מוכן להתקנה באתר ואין צורך להמתין לייבוש, בגמר ההתקנה ניתן לפתוח את האתר למשחק לילדים שנהנים מהצפוי העליון דשא סינטטי והאדריכלים נהנים לקבל גמר עם גווני דשא ששומרים על צבעם.

אין לנו ספק בהיותם של משטחי בטיחות למתקני משחקים מוצר מנצח של דור חדש ואיכותי למתקני משחק בכל המובנים. אין להשוות את המוצר שלנו למשטחי הגומי הישנים המותקנים עד היום לא בחוזק המוצר, לא בניקיון בעת הביצוע ובגמר ההתקנה. משטחי בטיחות עם משטח ישר, נעים לשימוש ולמשחקי ילדים עם תכונות עמידות לקרינת U.V  למשך שנים.  משטחי בטיחות לגני ילדים ומתקני שעשועים ניתן להתקנה על גבי חול או כל חומר אחר בתשתית במגרשי משחק עם מתקנים ישנים ללא צורך בהכנת תשתית מיוחדת. המשטחים מבוצעים באירופה בהצלחה מרובה ומחליפים כל משטח אחר שבוצע עד היום.

באתר שלנו תמצאו מידע רב על משטחי בטיחות לגני ילדים, משטחי בטיחות לגני שעשועים, מתקני משחקים וכן משטחי בטיחות לפרויקטים מיוחדים.

מעוניינים בהתקנת משטחי בטיחות? התקשרו עכשיו 1-700-702-602

סמארט פליי
5 (100%) 3 votes