לשחק על בטוח עם משטחי גומי

משטחי בטיחות - יתרונות משטחי בטיחות של סמארט פליי

לשחק על בטוח משטחי גומי לגני שעשועים

גני שעשועים הם האופציה השפויה להורים מותשים המחפשים קצת שקט בשעות אחר הצהריים . גני שעשועים הם מקום נפלא להוצאת מרץ בשעות של משחק והנאה. כמו בכל דבר הקשור לילדים שלנו, חשוב לנו שהמקום בו הם משחקים, מטפסים, מתנדנדים, מתגלשים, יהיה בטוח. לכן, בשנים האחרונות ניתן לראות ביותר ויותר גני שעשועים, משטחי גומי המחליפים את החול ואת משטחי הגומי המוקצף שהיו מצויים מתחת וסביב מתקני שעשועים .

משטחי הגומי של הדור החדש, נועדו למנוע פגיעות בשעת נפילה ממתקן ומהווים משטח סופג עם ציפוי עליון העשוי דשא סינטטי . משטחי גומי של הדור החדש מהווים פיתוח טכנולוגי חדשני ואידיאלי להורים החוששים לשלוח את ילדיהם לגני שעשועים, עיריות רבות ומקומות פרטיים רבים כבר גילו את יתרונותיו של משטחי הגומי

יתרונות משטחי הגומי

בהתקנת משטחי גומי מהדור החדש אין צורך ביציקה של חומר מוקצף המיוצר במקום עם מערבל תערובת פתיתי גומי ודבק. במקום וסגירתו של גן משחקים לשעות רבות. משטחי הגומי של הדור החדש מגיעים מוכנים להתקנה באתר ללא צורך בהמתנה להתייבשותו. בתום ההתקנה גן השעשועים פתוח למשחקציפויו העליון של משטח גומי מהדור החדש נושא דשא סינטטי איכותי המהווה שכבה נוספת המגנה וסופגת את הנפילה. הדשא הסינטטי על גבי משטחי הגומי מגיע במגוון צבעים ומהווה אלמנט מרהיב עיניים המוסיף יופי לגן השעשועים .משטח הגומי מהדור החדש חזק יותר, עמיד יותר (גם בפני קרינת uv) למשך שניםמשטחי גומי מהדור החדש ניתן לביצוע על גבי חול או כל כל חומר אחר בתשתית במגרשי משחקים עם מתקנים ישנים ללא צורך להכין תשתית מיוחדת משטחי גומי מהדור החדש מבוצעים ברחבי אירופה בהצלחה מרובה ומחליפים כל משטח אחר שבוצע עד היום.

לשחק על בטוח עם משטחי גומי
5 (100%) 2 votes