התקנת משטחי בטיחות לגני שעשועים

משטחי בטיחות לגני שעשועים הם מוצר חובה בכל מקום בו יש מתקני שעשועים שילדים עלולים ליפול תוך כדי שימוש בהם. המטרה של התקנת משטחי בטיחות לגני שעשועים היא ליצור משטח אשר מסוגל לבלום זעזועים ולמעשה למנוע או להקטין את עוצמת הפגיעה בעת נפילה מגובה. המתקנים בגני השעשועים הם לרוב גבוהים ומורכבים ממתקני טיפוס, מגלשות וסולמות מסוגים שונים אך נפילה ממתקן שעשועים תמים למראה עלולה להיות הרת אסון. עוצמת נפילה, זווית מסוכנת ונחיתה על משטח קשיח עלולות להסתיים בחבלות קלות בלבד אך לרוע המזל יכולות גם להפוך לפגיעות קשות כמו שברים בגפיים, פגיעות ראש וחמור מכך.

משטחי בטיחות לגני שעשועים

משטחי בטיחות איכותיים ומעוצבים

האחריות על בטחון הילדים בעת משחק מוטלת על ההורים אשר מאפשרים להם להשתתף בפעילויות מסוכנות ועל המפעיל של מתקני המשחק בין אם מדובר בשטח פרטי או ציבורי. כמובן שעדיף להתעסק בשאלה כיצד להקטין את כמות הפגיעות ואת החומרה שלהם מאשר בשאלה מי אשם בפגיעה שהתרחשה. מניעת פגיעות חמורות וצמצום כמות הפגיעות בילדים המתרחשות בגני שעשועים היא המטרה של משטחי בטיחות לגני שעשועים.

 

משטח בטיחות בולם זעזועים

משטחי בטיחות לגני שעשועים עשויים מהרכב של חומרים אשר מהווים יחד משטח בולם זעזועים , עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר ובעל יציבות רבה. התקנת משטחי בטיחות פשוטה וקלה ומתבצעת בשטח ללא הכנות מיוחדות. ניתן להשתמש במתקני השעשועים מיד לאחר ההתקנה ואין צורך בסגירת המתחם בשל כך. בעת הזמנת משטחי בטיחות לגני שעשועים ניתן לבחור את המראה החיצוני של משטחי הבטיחות, לעשות שימוש בכמה סוגים של דשא סינטטי וכך ליצור דוגמאות, סמלים, משחקי רצפה ודפוסים צבעוניים ויפים אשר משדרגים גם את המראה של משטחי הבטיחות.

משטחי בטיחות לגני שעשועים

משטחי בטיחות של חברת סמארטפליי

חברת סמארטפליי מתמחה בייצור והתקנה של משטחי בטיחות לגני שעשועים. משטחי הבטיחות של סמארטפליי מבית דשא עוז מותקנים בעשרות גני ילדים, גני שעשועים, מתקני כושר וגינות ציבוריות ברחבי הארץ. בין הפרויקטים של התקנת משטחי בטיחות לגני ילדים וגני שעשועים ניתן לראות עיריות, רשויות מקומיות, גני ילדים פרטיים ועשרות גינות וגני שעשועים. התקנת משטחי בטיחות לגני שעשועים היא הביטחון והשקט הנפשי שלכם כאשר אתם שולחים את הילדים שלכם לשחק. לפרטים נוספים התקשרו 1-700-702-602

משטחי בטיחות לגני שעשועים
5 (100%) 5 votes