מתקני כושר ציבוריים בשכונות מגורים

בשנים האחרונות הפכו מתקני כושר ציבוריים הפכו לחלק משכונות מגורים רבות. תושבי האזור קיבלו את החידוש בברכה ורבים אימצו הרגל לבלות את זמנם באימון במתקני הכושר שהוצבו בסמוך למגוריהם. עם זאת, כמו בכול פעילות ספורטיבית נועדת חשיבות לאמצעי בטיחות שנועדו להפוך את הפעילות לחוויה כיפית ובטיחותית. משטחי בטיחות מהווים את אחד האמצעים היעילים ביותר להגברת הבטיחות במתקני כושר ציבוריים. חברת דשא עוז מציידת במשטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי מתקני כושר ציבוריים בכול הארץ למען בטיחותם של תושבי השכונות המבלים את זמנם בפעילות ספורטיבית.

Smart Play – משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים

Smart Play כולל שכבה עליונה של דשא סינטטי איכותי בשלל צבעים המכסה את פניו של משטח הבטיחות, אשר נועד לבלום נפילות ולמזער את עוצמת מכה בעת החיכוך עם האדמה. יחדיו יוצרות שתי השכבות מוצר איכותי המוכר בזכות האסתטיות שלו וכן הודות ליעילות שלו בהקטנת נזקים במקרה של מעידה או נפילה.

משטחי גומי, Smart Play, עשויים מתרכובת של חומרי פוליאיטילן המשולבים בחומרים נוספים. כך נוצרת שכבה מרופדת, רכה וגמישה לאורך שנים. שלל החומרים שמרכיבים את המוצר מוכרים על ידי מכון התקנים כבטיחותיים לשימוש – הם אינם מפרישים רעלנים, ידידותיים לסביבה וגם מוכיחים עמידות בפני כל סוגי הפגעים הטבעיים והפיזיים.

דשא סינטטי המכסה את המשטח, הינו דשא איכותי אשר אינו מתחמם בשמש, דשא בעל סיבים חזקים וצפופים ששומרים על המצב האנכי שלהם ביחס למשטח לאורך שנים.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו לדשא עוז, מספר 1 הדשא סינטטי: 1-700-702-602

מתקני כושר ציבוריים מתקני כושר ציבוריים
מתקני כושר ציבוריים מתקני כושר ציבוריים
מתקני כושר ציבוריים מתקני כושר ציבוריים
מתקני כושר ציבוריים מתקני כושר ציבוריים

משטחי בטיחות עבור מתקני כושר ציבוריים
5 (100%) 1 vote