משטחי בטיחות למתקני משחקים

משטחי בטיחות לגני שעשועים

משטחי Smart Play הם הבחירה האולטימטיבית להתקנה בגני שעשועים ופארקים ציבוריים בסביבת מתקני משחקים. משטחי בטיחות למתקני משחקים מאפשרים לילדיכם ליהנות מפעילות חווייתית ובטיחותית במהלך שהייתם בגן הציבורי, ובמקרה של נפילה לבלום אותה ביעילות ולמזער למינימום את עוצמת המכה.

משטחי בטיחות אהובים על ילדים

בעלת המותג Smart Play, חברת דשא עוז, לקחה את משטחי הבטיחות צעד אחד קדימה והפכה אותם לאטרקציה מקורית עבור הילדים. נתחיל מזה שמשטחי הבטיחות של דשא עוז מצופים דשא סינטטי מובחר במגוון עצום של צבעים. הילדים נהנים לדרוך על המשטח, לרוץ ולשחק על גביו. המשטח נותר נאה, נקי ואסתטי לאורך זמן, בניגוד לחול ומצעים אחרים שנועדו למלא את תפקיד בולם הנפילות.

הצבעים העזים של דשא סינטטי נשמרים לאורך שנים, אינם דוהים בשמש ואינם מתחממים בקיץ. שילובים בין צבעים שונים באותו פארק שעשועים מאפשרים לדשא עוז ליצור ציורים ועיטורים על גבי משטחי הבטיחות: כוכבים, צורות גיאומטריות, משחקי קלאס, טוויסטר ואף סולמות ונחשים. כך, הופכים משטחי בטיחות למתקני משחקים לאלמנט שהוא הרבה מעבר לסתם משטח בטיחות: הילדים נהנים לשחק על גבי המשטח עצמו ולא רק לבלות את הזמן בטיפוס על מתקני המשחקים.

משטחי בטיחות למתקני משחקים

משטחי בטיחות למתקני משחקים – באר שבע

משטחי בטיחות למתקני משחקים באיכות ללא פשרות

משטחי בטיחות למתקני משחקים, Smart Play, מורכבים מחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה בלבד. כמו כן, משטחי בטיחות מגומי של דשא עוז עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועברו את הבדיקות הנדרשות שהוכיחו כי המשטחים מתאפיינים בעמידות יוצאת דופן בפני פגעי ונדליזם, מזג האוויר והזמן. וכמובן, משטחי הבטיחות של דשא עוז ידועים בתור בולמי הנפילות הטובים והאפקטיביים ביותר.

משטחי בטיחות למתקני משחקים כבר נמצאים במאות אתרים בכל רחבי הארץ: פארקים ציבוריים, משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים , גני ילדים ועוד. חברת דשא עוז ממשיכה לפעול במלוא העוצמה על מנת לעמוד בביקוש ולחדש עוד ועוד גני שעשועים עם משטחי בטיחות למתקני משחקים – Smart Play.

לפרטים והזמנת המותג חייגו לדשא עוז – 1-700-702-602

משטחי בטיחות למתקני משחקים
5 (100%) 1 vote