משטחי גומי

משטחי גומי Smart Play

משטחי גומי Smart Play הם משטחי בטיחות בעלי שכבה עליונה של דשא סינטטי איכותי מבית דשא עוז. מדובר במשטחים חכמים במיוחד שהם גם קלים לתחזוקה וגם בטיחותיים מאוד. דשא עוז, מספר אחת בדשא סינטטי, מובילה גם את שוק משטחי בטיחות לגני ילדים, לגני שעשועים,  ופארקים ציבוריים.

משטחי גומי איכותיים של דשא עוז 

משטחי גומי בפארק ילדים

משטחי הגומי של דשא עוז מורכבים מחומרים ידידותיים לסביבה ובטיחותיים לבריאות. המשטחים עשויים מפוליאיטילן ממחוזר המשולב בחומרים נוספים שיחדיו יוצרים שכבה רכה וגמישה המשמשת כפלטה מרופדת, אשר נועדה לבלום באפקטיביות נפילות ולהקטין עד למינימום האפשרי את חומרת הפציעה. העובי של המשטח מחושב בקפדנות במטרה לבלום נפילות והחומרים המרכיבים את ה Smart Play אינם מפרישים רעלנים ובטיחותיים לחלוטין לשימוש לילד בכול גיל.

חוזקם היוצא דופן של משטחי בטיחות לגני ילדים או למתקני משחק ציבוריים מאפשר להם לשרת בנאמנות את הילדים במשך שנים: משטחי הגומי של דשא עוז עברו בדיקות של מכון התקנים, הוכיחו עמידות בפני ונדליזם, בלאי טבעי ונזקי מזג האוויר. מי הגשם אינם נאגרים על גבי המשטח, קרני השמש אינן גורמות להתחממות יתר של האזור ושכבת דשא סינטטי המכסה את פני המשטחים שומרת על רעננות והמראה הנאה שלה במשך שנים ארוכות.

משטחי גומי בפארק משחקים
משטחי גומי בפארק משחקים

התקנה פשוטה של משטחי גומי

משטחי בטיחות מגומי תוצרת דשא עוז ניתנים להתקנה על כל סוגי התשתיות ואינם דורשים עבודות יציקה. משטחי גומי Smart Play מגיעים מוכנים לאזור ההתקנה וצוות דשא עוז מתקין אותם במקצועיות ומיומנות על גבי מגוון סוגי תשתיות: חול, מצע, אספלט, משטחי גומי ישנים, בטון ועוד. גן המשחקים נפתח לקהל הרחב מיד עם סיום העבודות והחומר איננו מחייב תקופת המתנה לצורך ייבוש, זאת בניגוד למשטחי הגומי שדורשים יציקה.

משטחי גומי משולבי דשא סינטטי

השכבה העליונה של משטחי גומי מכוסה בדשא סינטטי איכותי ובעל סיבים צפופים וחזקים. דשא עוז מציעה סוגי דשא סינטטי במגוון צבעים ומבצעת פרויקטים מיוחדים במסגרתם היא מטביעה על גבי המשטח משחקי רצפה כמו קלאס, טוויסטר ועוד.

דשא עוז מספר אחד בדשא סינטטי מציידת את משטחי הגומי בדשא סינטטי האיכותי ביותר. הדשא איננו דוהה בשמש, מתאפיין בחוזק יוצא דופן ומאפשר לשחק על בטוח על משטח גומי בכיף ובהנאה גדולה.

רוצים גם אתם ליהנות מהתקנת Smart Play? חייגו עכשיו – 1-700-702-602

משטחי גומי
5 (100%) 1 vote