ניוזלטר ינואר 2014

ניוזלטר ינואר 2014

שלום לכם קוראים ולקוחות יקרים!

דרור עוזרי - מנכ"ל דשא עוזאני שמח וגאה להציג בפניכם את הניוזלטר הראשון של דשא עוז – מספר 1 בדשא סינתטי בישראל. החודש החלטנו לשתף אתכם בחדשות ובפרויקטים החדשים של המותג Smart Play: משטחי בטיחות משולבי דשא סינתטי למגרשי משחקים, גני ילדים ומתקני כושר ציבוריים.
בניוזלטרים הבאים נספר לכם עוד על פעילותנו, נציג את מבחר המוצרים והשירותים שלנו ונחלוק אתכם את חוויות החברה. כבר עכשיו אנו מצרפים עבורכם חומרים מעניינים בתחום הדשא הסינתטי ומקווים שתגלו דברים חדשים וכמובן תיהנו! קריאה מהנה, דרור עוזרי, מנכ"ל דשא עוז.

ניוזלטר ינואר 2014

חם מהתנור! קטלוג חדש של מוצרי Smart Play

התחדשנו בקטלוג עדכני של מותגי Smart Play! בקטלוג החדש שלנו ריכזנו למענכם את מגוון המוצרים שלנו. תוכלו להתעדכן במאפיינים והיתרונות של משטחי הבטיחות משולבי דשא סינתטי האידיאליים עבור מגרשי משחקים, גני ילדים ומתקני כושר ציבוריים. תשכחו מיציקות הגומי הממוחזר – טכנולוגית העתיד של Smart Play לוקחת את משטחי הבטיחות צעד אחד קדימה ומעניקה פתרון עמיד, ידידותי לסביבה ובטוח בהרבה!
ועכשיו הגיע הזמן שגם אתם תתחדשו במשטחי הבטיחות של Smart Play המקורי!

ניוזלטר ינואר 2014

זכינו במכרז! דשא עוז תתקין משטחי Smart Play בעשרות גנים ציבוריים במודיעין

אנו שמחים לבשר על זכייתה של דשא עוז במכרז להתקנת משטחי הבטיחות של Smart Play בעשרות גנים ציבוריים ברחבי העיר מודיעין. במסגרת הפרויקט נרחיב את פעילותינו בעיר ונתקין את מוצרינו בעשרות אתרים נוספים, חלקם נפסלו לאחרונה על ידי מכון התקנים הישראלי בשל ליקויי הגומי הישן במשטח הבטיחות.
באמצעות מגוון המוצרים של Smart Play נעשיר את חזותם של מגרשי המשחקים ונבטיח לתושבי העיר בילוי בטוח ומהנה במיוחד!

ניוזלטר ינואר 2014

הפיתוח הבלעדי של דשא עוז יצא לדרך וכבר הוטמע בהצלחה ב-20 רשויות מקומיות

לאחרונה פיתחה דשא עוז טכנולוגיה חדישה, המאפשרת להתקין את משטחי הבטיחות של Smart Play על גבי משטחי גומי פסולים. הפיתוח הבלעדי כבר הותקן בהצלחה ב-20 רשויות מקומיות ברחבי בארץ ואנו ממשיכים במלאכה! עלות הפירוק של משטחי הגומי הפסולים מסתכמת לרוב בעלות של 60-80 ₪ למ"ר.
הטכניקה החדישה חוסכת את שלבי הפירוק, השינוע וההטמנה של משטח הגומי הפסולים המותקנים בשטח ועושה בו שימוש בתור תשתית לטובת התקנת משטחי הבטיחות של דשא עוז. תהליך ההתקנה הייחודי שלנו מאפשר להיכנס לאזור הגן מגובה אפס ללא יצירת מכשול, בזכות פלטות פוליאוריתן מוקצף המותקנות כפאזות, כך שנוצר שיפוע מתון ובלתי נראה לעין.

ניוזלטר ינואר 2014

כל מה שכדאי לדעת על משטחי בטיחות בגנים ציבוריים / מאת דרור עוזרי, מנכ"ל דשא עוז

כולנו היינו ילדים וכולנו אהבנו לבלות שעות במגרשי משחקים, לטפס על מתקנים, להסתובב על קרוסלות ולהתנדנד בנדנדות – וכולנו זוכרים את החול המלוכלך שלתוכו היינו צוללים בזמן התרסקות שלאחר נפילה לא מוצלחת. כבר מספר עשורים שבחלק מהגנים הציבוריים שולבו משטחי בטיחות מגומי שבולמים את הנפילה ביעילות רבה יותר, אך הנפילות עדיין מהוות חוויה בלתי נעימה ומשטחי הגומי הוכיחו את עצמם כבלתי עמידים לטווח ארוך ובעלי נטייה להתפורר. נכון להיום בערים רבות רמת הבטיחות בגנים הציבוריים ירודה ומספר לא מבוטל מתוכם כלל אינו עומד בדרישות של מכון התקנים הישראלי וטומן בחובו סכנה של ממש עבור ילדנו.

ניוזלטר ינואר 2014
ניוזלטר ינואר 2014
5 (100%) 1 vote