אודות

עמיד לאורך שנים

עמידות גבוהה

הגנה עד לגובה 3 מטרים

בטיחות מעל הכל

כל מוצרי סמארט פליי מיוצרים תחת תקני ISO9001 והם בעלי אישור תקינה של מכון התקנים הישראלי – ת"י 1498.

משנת 2008, אנו מתקינים משטחי בטיחות בפארקים ציבוריים, גני ילדים ואזורי כושר בשטח כולל של מאות אלפי מטרים רבועים ואנו גאים בפרויקטים הרבים שביצענו ברשויות: תל אביב, חולון, ראשל"צ, מודיעין, שוהם, יהוד, נס – ציונה, נתניה, כ"ס, רעננה, אשדוד, אשקלון, עכו, עפולה, כרמיאל ועוד רבות.

סמארט פליי היינו מותג בינלאומי מוביל, המתמחה בפיתוח ובייצור משטחי בטיחות חדשניים, הנחשבים למתקדמים בעולם. אנו פועלים בארץ ובעולם באופן ישיר ובאמצעות ספקים מקומיים.

שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, בשילוב עם פיתוח חומרי גלם מורכבים וייעודיים, מבטיח את ההגנה הטובה ביותר בבלימת נפילות מגובה מרבי של 3 מטרים. סמארט פליי מציע שילוב מושלם של בטיחות מרבית, יופי מרהיב ועמידות יוצאת דופן, על ידי שילוב מרבדי דשא סינתטי איכותי, במגוון רחב של צבעים, עם משטח סופג אנרגיה מתקדם.

כל הסיבות לבחור בסמארט פליי . . .

ידידותי למשתמש

ידידותי למשתמש

כיסוי משטחי הבטיחות המתקדמים במרבדי דשא סינתטי איכותי ורך, מאפשר לילדך לרוץ יחפים על דשא סינתטי צבעוני ומזמין, מבלי לדעת שמתחתיו מותקן משטח בטיחות מתקדם.

בנוסף, הברשת חול סיליקט אל בין סיבי הדשא תורמת רבות להפחתת חום המשטח גם בימי הקיץ החמים, מה שמאפשר למשטח הבטיחות להיות נגיש בכל שעות היממה ובכל ימות השנה.

התקנה נוחה ומהירה

התקנה נוחה ומהירה

התקנת סמארט פליי אינה מצריכה תשתית בטון או יציקה בשטח ההכנה. משטחי הבטיחות מותקנים במהירות על גבי חול ים ומצא מהודק, שומשומית, בטון, אקרשטיין, משטחי גומי פסולים ועוד. המשטחים מגיעים לאתר כמרבדים מוכנים שצוות ההתקנה המיומן מקבע לקרקע. כתוצאה מכך, אתם יכולים ליהנות ממשטח בטיחות חדש ומרהיב בתוך שעות ספורות.

נבדק ואושר

נבדק ואושר

מבדיקות מכון התקנים הישראלי עולה כי סמארט פליי יעיל במיוחד בבלימת נפילות, עד לגובה של 3 מטרים! והוא מתאפיין בעמידות גבוהה מאוד בפני פגעי הזמן ובפני וונדליזם.

בנוסף, סיבי הדשא הסינתטי עמידים בפני קרני UV ואינם דוהים.

בטיחות מעל הכל

בטיחות מעל הכל

סמארט פליי עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר של משטחי בטיחות לסביבה העירונית. השילוב של משטח סופג אנרגיה ייחודי עם מרבדי דשא סינתטי איכותי, רך ועמיד, מייצר פתרון מושלם לשמירה על בטיחותם של היקרים לנו מכל.

סמארט פליי מספק הגנה ושיכוך בעת נפילה, עד לגובה של – 3 מטרים!

ידידותי לסביבה

ידידותי לסביבה

בחודשי החורף סמארט פליי מאפשר חלחול מלא של מי הגשמים ומונע היווצרות שלוליות ומפגעים. בחודשי הקיץ המשטח אינו פולט רעלים וכימיקלים לסביבה גם בימים החמים ביותר.

מגוון צבעים ועיצובים

מגוון צבעים ועיצובים

ניתן להתקנה בגווני ירוק טבעיים ו/או בשילוב רחב של גוונים צבעוניים ליצירת אזורים, סימונים, משחקי רצפה, סמלים ועוד, בהתאם לעיצוב מוגדר או סקיצות אדריכליות.

הניסיון שלנו

הניסיון שלנו

אנו גאים מאוד בפרויקטים הרבים שביצענו בהצלחה בכל רחבי הארץ. כשמאחורינו 10 שנות פעילות, מאות לקוחות ומאות אלפי מטרים רבועים של התקנות סמארט פליי, אנו יכולים להבטיח גם לך תוצאות מושלמות.

עמידות גבוהה

עמידות גבוהה

בחירה בחומרי הגלם המעולים ביותר שקיימים כיום בתחום, עמידות בפני מזג האוויר, קרינת השמש ותכונות מוצר שאינן משתנות לאורך השנים, מבטיחים לך את המוצר העמיד בקטגוריה, שישרת אתכם לאורך שנים רבות.

אנו גאים בלקוחותינו הנאמנים

שותפים לסביבה בטוחה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה