איך לשמור על בטיחות הילדים בגינות הציבוריות ובפארקי הכושר?

ילדים אוהבים מאוד לשחק בגינות הציבוריות ובגני השעשועים. המרחבים הרבים, המתקנים המאתגרים והחברה של ילדים אחרים בני גילם הופכים את המקומות לאטרקטיביים במיוחד עבור ילדים בכל בגילאים. יחד עם היתרונות והמעלות שיש לגינות הציבוריות, חשוב לתת את הדעת על הסכנות שהן טומנות בחובן. בין הסכנות הקיימות ניתן למנות נפילות מגובה רב ומגובה נמוך שהן האיומים הכי נפוצים בגינות הציבוריות. משטחי smart-play  חברת דשא עוז הם האמצעי בטיחות לילדים הנפוצים ביותר בגינות הציבוריות ובגני השעשועים. ניתן להתקין אותם מתחת למתקנים וברחבי הגינה וכך להבטיח משחק בטוח וזהיר לילדינו.

אמצעי בטיחות לילדים בגני השעשועים

כמתכננים גני שעשועים בתוך ערים בדרך כלל נדרש אישור של מהנדס העיר או גורמים אחרים לפני שפותחים את הגן לשימוש הקהל הרחב. יותר ויותר מתכננים גינות בוחרים להציב את משטחי smartplay מתחת למתקנים הגבוהים וכדי שישמשו אמצעי בטיחות לילדים איכותיים ויעילים. המשטחים שלנו מגיעים במגוון צורות ודגמים ומתאימים לכל גינה ציבורית. מעבר לבטיחות ולשקט שהם נותנים, הם גם אסתטיים למדי ומעניקים לגינה כולה מראה נעים.

מגרש משחקים קרית יערים - טלסטון
איך לשמור על בטיחות הילדים בגינות הציבוריות ובפארקי הכושר?

משטח פעילות משולב עם דשא סינטטי

משטחי הפעילות smart-play  משולבים עם דשא סינטטי ולכן יוצרים מראה טבעי בכל מקום בו הם מותקנים. הם מתמזגים בטבע ומהווים אמצעי בטיחות לילדים שהוא גם בטיחותי אך גם אסטטי, וזה אינו דבר מובן מאליו. אם בעבר התקנת אמצעי בטיחות לילדים הייתה כרוכה בוויתור על אסתטיקה וביצירת מראה מגושם, הרי שכיום אין צורך לוותר על כלום. משטחי ה-smartplay של חברת דשא עוז הוותיקה משמשים בהצלחה גינות רבות בכל רחבי הארץ.

בטיחות בפארקי הכושר הציבוריים

פארקי הכושר הציבוריים חדרו לחיינו בסערה גדולה כל-כך עד שאנו מתקשים להבין כיצד הסתדרנו בלעדיהם עד אז. מתקני הכושר הציבוריים מאפשרים לכל אחד ואחת להתאמן ולשמור על כושר מבלי להוציא על כך שקל. חשוב לשים לב שבהיעדר מדריך כושר מקצועי עשויות לקרות חבלות ותאונות חמורות. על מנת להפחית את הסכנות אנו ממליצים על התקנת משטחי smart play. המשטחים מתאימים במיוחד למתקני כושר ציבוריים והם משפרים משמעותית את רמת הבטיחות.