התקנה ותחזוקה

התקנת משטחי בטיחות:

גם בזמן שהדרישות לתקני האיכות הולכים ומחמירים, משטחי הבטיחות, משולבי מרבדי דשא סינתטי מקצועי של סמארט פליי, ממשיכים להצטיין בביצועים ובתוצאות המבחנים.

על מנת להבטיח תוצאות מושלמות ממשטח הבטיחות, יש להקפיד על התקנה מקצועית, על ידי צוות מיומן ומנוסה שיודע להגיע, באמצעות טכניקת ההתקנה לסטנדרטים המחמירים של חברת דשא עוז.

מבוצע בהצלחה רבה מזה שנים רבות במאות פרויקטים ובעשרות רשויות

באישור מת"י לאחר בדיקות ומבחני בליה, אש, רעילות, חוזק תלישה וקביעת גובה נפילה קריטי

בעל ציפוי UV כנגד קרינת השמש, אינו דוהה ואינו מתחמם יתר על המידה

ניתן להתקנה במגוון רחב של צבעים ליצירת אזורים, סימונים, משחקי רצפה, כתובות וסמלים

עמידות גבוהה ביותר. אינו מתפורר, מתכווץ, נסדק או משנה צורה

מאפשר חלחול מים לתשתית ומונע היווצרות שלוליות

עמיד מאוד נגד וונדליזם

תהליך הביצוע מאופיין בניקיון מוחלט, ללא חשש לפליטת ריחות או רעלים

תחזוקת משטחי בטיחות:

פעולת התחזוקה כוללת מספר שלבים, כגון: הברשת המגרש ושאיבת הלכלוך, שחרור דחיסת מילוי המגרש, סינון המגרש, הברשה אחידה ועוד. תחזוקת משטח הדשא ע"י דשא עוז מתבצעת באמצעים מהמתקדמים בעולם. הציוד אתו אנו מבצעים את התחזוקה מומלץ על ידי יצרני הדשא והותאם במיוחד לביצוע פעולות אלו, על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. ביצוע פעולות התחזוקה תורם להארכת חיי משטח הבטיחות באופן משמעותי. לכל פרויקט שאנו מבצעים, מתבצעת בניית תכנית עבודה ובמקביל דואגים להפיק ללקוח דו“ח ביצוע לצורך מעקב.

אזורי פעילות רבים מדשא סינתטי נושאים רמת שימוש גבוהה ומתנהלת עליהם פעילות פיזית ענפה ושוחקת. על מנת לשמר על אורך החיים של משטח הבטיחות משולב דשא סינתטי, על איכותו וכמובן לשמור על בטיחות המשחק והאימון של המשתמשים, מחובתנו לדאוג כי תתבצע פעולת תחזוקה שוטפת למגרש, וזאת כחלק בלתי נפרד מתנאי תקופת האחריות הניתנת על ידי יצרן הדשא. דשא עוז מתחזקת את הפרויקטים שביצעה, באמצעות טיפולים שוטפים בהתאם להוראות יצרן הדשא.

שאלו את מי שכבר מכיר

שותפים לסביבה בטוחה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה