כל מה שרציתם לדעת על משטחי גומי לגני ילדים

בשנים האחרונות פועלים אנשי החינוך ללא הרף על מנת להגביר את הבטיחות בגני הילדים. כחלק מהמאמצים הגדולים שנעשים בנושא הומצאו גם משטחי גומי לגני ילדים. מדובר במשטחים חכמים שמתקינים על הקרקע בחצר הגן ותפקידם לספק סביבה בטוחה לכל פעילות של הילדים. משטחי הגומי smart play  מבית דשא עוז מתוכננים כך שיתאימו במיוחד לגני ילדים ולמקומות בהם ילדים משחקים.

משטחי גומי לגני ילדים פרטיים

בגני הילדים הפרטיים ניתן לראות חצרות מושקעות ומטופחות במיוחד. בניגוד לגנים עירוניים, גנים אלו אינם נמצאים בפיקוח של משרד החינוך ואינם צריכים לעמוד בנהלי הבטיחות שלהם. למרות כל זאת, מנהלי הגנים הפרטיים פועלים כל הזמן כדי להגביר את הבטיחות וכדי לצמצם ככל הניתן פגיעות ונזקי גוף. משטחי גומי לגני ילדים smart play  נועדו בדיוק עבור המטרה הזו. הם מיוצרים מחומרים בטיחותיים ואינם מפרישים רעלים לסביבה בה הם מותקנים. המשטחים משולבים בשכבת דשא סינטטי נעימה ורכה למגע שמקלה על עוצמות הזעזוע במקרה של נפילה.

מגרש משחקים
משטחי גומי לגני ילדים

משטחי גומי מעוצבים

מעבר לעובדה שמשטחי הגומי מגבירים את רמת הבטיחות, הם גם תורמים באופן מובהק לעיצוב המקום בו הם מותקנים. המשטחים משלבים, כאמור, שכבת דשא סינטטי שאותה ניתן לצבוע במגוון צבעים לפי בחירתכם. משטחי smart play  של חברת דשא עוז מגיעים בצבעים שונים והם בעלי מראה אסתטי במיוחד. משטחי הגומי שלנו משמשים גם בתור משטחי בטיחות למתקני משחקים וניתן לראות אותם בגינות ציבוריות בכל רחבי הארץ. הם שומרים שהנפילות של הילדים יהיו פחות כואבות ופחות חמורות.

יתרונות משטחי גומי

כפי שכבר הבנתם למשטחים החכמים של smart play  ישנם יתרונות רבים. היתרון הבולט והמשמעותי ביותר של המשטחים האלו הוא בבטיחות שהם מעניקים לילדים המשחקים בהם. משטחי גומי בולמי נפילות הם פתרון מתקדם לחיפויי קרקע בגני ילדים ובגינות משחקים. מעבר לבטיחות, למשטחי הגומי יש יתרון גדול בכך שהם לא פולטים רעלים וחומרים מסוכנים, בניגוד לחומרים אחרים הקיימים בשוק.