משטחי בטיחות לגני משחקים משופרים

משטחי בטיחות לגני משחקים Smart Play של חברת דשא עוז הם משטחים המורכבים מחומרים בטיחותיים לגמרי לשימוש המיוצרים מפוליאתילן ממוחזר (בצורת גושים קטנים) בתוספת של חומרים נוספים המדביקים אותם. השילוב המיוחד של חומרים אלו יוצר משטחי בטיחות לגני משחקים המהווים משטחים מרופדים כהלכה שבולמים היטב נפילות ומונעים פציעות, של ילדים ומבוגרים כאחד.

שילוב דשא סינטטי מובחר

על מנת שמבחינה ויזואלית יתאימו משטחי בטיחות לגני משחקים, הם משולבים דשא סינתטי בשכבה העליונה. השילוב המנצח של משטח בטיחות יחד עם דשא סינטטי זה הפטנט המיוחד של דשא עוז המכונה בשם SmartPlay. אמנם הדשא הוא הנראה לעין, אך אין להתבלבל ולחשוב שמדובר אך ורק בדשא סינתטי, מתחתיו מתחבאת השכבה הבטיחותית. הדשא הסינתטי המותקן על משטחי בטיחות לגני משחקים הוא נעים למגע ולמדרך, משתלב בצורה מושלמת עם סביבתו, אינו דוהה, בעל עמידות גבוהה ביותר ושומר על צורתו ואיכותו המקורית גם לאורך שנים רבות. תוכלו לבחור בין דשא סינתטי בגוונים שונים של ירוק כדי ליצור מראה טבעי או במבחר צבעים שונים וצבעוניים המאפשרים סימונים שונים, למשל של הגדרה אזורים שונים, סימונים של משחקים ועוד.

משטחי בטיחות לגני משחקים משופרים
משטחי בטיחות לגני משחקים משופרים

הכול בשביל הילדים

משטחי בטיחות לגני משחקים הופכים כל גן משחקים לחוויה אמתית ולאזור אסתטי ומטופח ללא כל תחזוקה, השקיה או גינון. אך חשובה מכל הסיבות הללו היא בטיחותם של הילדים בסופו של יום. בגני משחקים הילדים משתוללים, רצים וקופצים ופעמים רבות מועדים ונופלים. חשוב ביותר להבטיח שלפחות באזור זה יהיו ילדינו מוגנים מפני פציעות. משטחי בטיחות לגני משחקים הם הפתרון האולטימטיבי.

התקשרו עכשיו וקבעו פגישת ייעוץ 1-700-702-602