משטחי בטיחות הם משטחים שמטרתן היא לחפות את הרצפה ולמנוע אסונות ונזקים של החלקה ונפילה על גבי רצפה קשיחה. בזכות משטחי בטיחות ניתן למנוע אסונות גדולים. השימוש במשטחי בטיחות מיועד במיוחד לחדרי כושר, גני ילדים, מלתחות ציבורית וכ'ו.

 

שומרים על הבטיחות

המודעות למשטחי בטיחות גברה מאוד בשנים האחרונות וניתן לראותם בהרבה מאוד פארקים, גני שעשועים ברחבי הארץ. אלו אזורים רמת סיכון גבוהה, בהם הילדים קופצים, משתוללים ומשחקים רבות והסבירות שילדים יפלו היא מאוד גבוהה ולכן משטחי בטיחות הם דבר כל כך חשוב והכרחי בסביבה של ילדים.

 

סוגי משטחי בטיחות

הסוג השכיח ביותר של משטחי בטיחות הוא משטחי גומי.  בזכות משטחי גומי ניתן להגיע לרמת ההגנה הגבוהה ביותר מפני נפילות והחלקות על גבי הרצפה. סוגי משטחי גומים כוללים:

משטחים לספורט- משטחים לספורט הם משטחין ממוחזרים, שמטרתם היא להגן בזמן פעילויות ספורט. משטחים אלה מונעים החלקה, בולמים זעזועים ואפילו בולמים רעשים וכן גורמים בזמן נפילה לנזק קטן יותר.

משטחים למניעת החלקה- משטחים למניעת החלקה הם משטחים פופלאריים במיוחד למניעת החלקות. ניתן לראות אותם המון בבריכות, פארקי מים, חדרי כושר, סאונות, מקלחות ציבוריות ואפילו בגני ילדים. באמצעות משטחים למניעת החלקה ניתן למנוע כמובן החלקה ולצמצם את נזקי הנפילה בצורה משמעותית.

משטחים למניעת עומס על הברכיים והגב– משטחים אלה נועדו על מנת להקהל על העומס, המצטבר בגב ובברכיים בזמן עמידה ממושכת. משטחים מסוג זה ניתן למצוא במפעלים ואזורי תעשייה. בזכות משטחים אלה ניתן להקל על העומס שנצבר מעמידה ממושכת.

מהם היתרונות של משטחי בטיחות?

הודות למשטחי בטיחות, ניתן למנוע נזקים ולהקטין נזקים. משטחי בטיחות מונעים אסונות גדולים ושומרים על בטיחותינו ובטיחות ילדינו. משטחי בטיחות מגיעים בכל מני סוגים, דגמים וצבעים וצריך להתאימם בהתאם לצרכי המקום. בחברת סמארטפליי תוכלו למצוא מגוון משטחי בטיחות איכותיים עבור בטחונכם.

לקבלת פרטים והצעות מחיר חייגו 1-700-702-602