משטחי בטיחות לגני ילדים בכל הארץ

משטחי Smart Play של חברת דשא עוז הם משטחי בטיחות באיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא, המתאימים למגוון רחב של פרויקטים. הם מצוינים במיוחד בתור משטחי בטיחות לגני ילדים ונכנסים לשימוש ביותר ויותר גנים בשל יתרונותיהם הרבים. משטחי בטיחות לגני ילדים הם דבר חשוב במיוחד, שכן זהו המקום בו ילדנו מבלים את רוב שעות היום שלהם. הילדים בגן משתוללים, משחקים, רצים וקופצים ופעמים רבות עלולים ליפול. כמובן שבאופן אידאלי רצוי שמבוגר אחראי ימנע מראש את הנפילה, אך כאשר הגננות והסייעות ממונות על בטיחותם של ילדים רבים, אי אפשר לעולם למנוע מאה אחוז מן הנפילות. יחד עם זאת ניתן בהחלט למנוע את הפציעות ועגמת נפשם של הילדים הקטנים בעזרת משטחי בטיחות לגני ילדים.

משטחי בטיחות בגני ילדים ברשפון
משטחי בטיחות בגני ילדים בהרצליה

מהו משטח הבטיחות של Smart Play

כשבוחרים להתקין משטחי בטיחות לגני ילדים כדאי ורצוי לדעת מהו המוצר אותו אנו רוכשים. המשטחים עשויים מחומרים בטיחותיים מאוד לשימוש וכמובן גם לא רעילים. מדובר בפוליאתילן שעובר תהליך מחזור שבסופו מקבל צורת גושים קטנים. גושים אלו מודבקים זה לזה בעזרת חומרים סינתטיים אחרים ויחד הם יוצרים משטח אחיד ומרופד שיכול לבלום בצורה מיטבית נפילות ובזכות כך למנוע פציעות. לקבלת מראה נעים לעין ונעים למגע, חברת דשא עוז משלבת במשטחי הבטיחות את הדשא הסינתטי המובחר והמוכר שלה, הנותן אף הוא ריפוד נוסף, מרגיש טבעי ונראה נפלא. הדשא יכול להגיע בצבעים שונים, החל מגווני ירוקים טבעיים ועד צבעים צבעוניים ועזים אתם ניתן ליצור מתחמים שונים בחצר גן הילדים ולסמן משחקים על הקרקע. משטחי בטיחות לגני ילדים (וכמובן גם הדשא הסינתטי המשולב בהם) עמידים ביותר לנזקים ובלאי ונשארים באותה רמת איכות גבוהה כפי שהיו ביום התקנתם.

משטחי בטיחות עם יתרונות רבים

היתרון המרכזי של משטחי בטיחות לגני ילדים של חברת חברת דשא עוז הוא כמובן ההגנה שהם מספקים עבור כל המשתמשים בהם, קטנים וגדולים כאחד. פציעות קלות/חמורות יכולות להימנע על ידי ריפודו המוסווה של  המשטח עליו דורכים. אך מעבר לסיבה מרכזית זו, משטחי בטיחות לגני ילדים מהווים אלמנט עיצובי יוצא דופן, המשווה לכל מרחב בו מותקנים אווירה נעימה, מסודרת, ירוקה או צבעונית (לפי בחירתכם) ולא דורשים כלל תחזוקה או טיפול כלשהו. משטחי בטיחות לגני ילדים הם כה נעימים לשהייה, עד כי הילדים לא ירצו ללכת הביתה. גם ההורים יהיו מרוצים, שכן גם ילדיהם חוזרים בריאים ושלמים וגם נחסך מהם החול לכלוך הנלווים בדרך כלל למשחקים בחצר.