משטחי בטיחות לגני שעשועים SMART PLAY

הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לשחק בחוץ בכלל ובגני שעשועים בפרט מאחר והם נוטים לחזור עם פציעות שקיבלו כאשר נפלו מהמתקנים. ילדים לא מודעים לסכנות בטיפוס על המתקנים ועושים זאת במלוא החופשיות. את הלקח הם לומדים בדרך הקשה וחלקם אף מפתחים חששות לחזור אל אותם מתקנים.

משטחי בטיחות לגני שעשועים של

חברת דשא עוז מייצרת כבר שנים רבות דשא סינטטי באיכות גבוהה ביותר ומובילים בתחום זה בארץ. בשנת 1999 החברה מצאה פתרון למשטחים החיצוניים אשר מיועדים לשימוש שוטף של בני אדם ואשר אותם מעוניינים להפוך לבטוחים יותר ונעימים הרבה יותר לעין- משטחי בטיחות לגנים. השימושים שלהם דרך אגב רבים, הרבה מעבר לגני שעשועים. גם בגני ילדים למשל נפוצה הבשורה וכעת גנים רבים מתקינים משטחי בטיחות לטובת הילדים.

משטחי בטיחות לגני שעשועים
משטחי בטיחות לגני שעשועים

ממה עשויים משטחי הבטיחות?

משטחי בטיחות לגני שעשועים של SMART PLAY עשויים מפלטות אותן מייצרים מפוליאתילן הממוחזר לגושים קטנים שמחוברים יחדיו באמצעות חום. החומר מבטיח פלטות עמידות, גמישות, באיכות גבוהה, שמחזיקות מעמד להרבה שנים. הן מיועדות לשימוש חיצוני ואין כל חשש שיתבלו במהרה. משטחי בטיחות לגני שעשועים מיועדים לבלום נפילות והופכים את השהייה עליהם לבטוחה הרבה יותר. על מנת לתת הרגשה נעימה ויפה לעין, משטחי הבטיחות מצופים דשא סינתטי ברמה גבוהה ובצבעים לבחירתו של הלקוח.

סביבה נעימה לעין

משטחי בטיחות לגני שעשועים לא רק הופכים את המרחב הציבורי בו הילדים משחקים לבטוח יותר, אלא גם ליפה הרבה יותר. בין אם הלקוח יבחר להתקין אותו על גבי חול, אספלט, בטון או כל תשתית אחרת- התוצאה תהיה מרהיבה. לא עוד גן שעשועים קודר, לא עוד ילדים שחוזרים מלאי חול הביתה. המרחב מקבל מראה של דשא מטופח ששומר תמיד על יופיו, משתלב מצוין עם מתקני המשחקים אשר יושבים בקרבו וכמו כן עם הצמחייה אשר מסביב. גם אם גן שעשועים התיישן והתבלה, משטחי הבטיחות בכיסויו של הדשא הסינטטי יחדשו את כל האזור ויגרמו להורים וילדים רבים לבלות יותר זמן בחוץ. התקשרו עכשיו לדשא עוז וקבלו את כל הפרטים המלאים על מנת שגם סביבתכם תהיה בטוחה ונעימה