באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים וטכנולוגיות פיתוח מתקדמות, אפשר לייצר משטחי בטיחות לפארקים שיפחיתו את מידת הסיכון.

פארק שעשועים מצטייר בעיני רובנו כמקום נעים ומהנה, אך לצערנו היו לא מעט מקרים בהם בילוי בפארק נגמר בפציעה ואף באסון. כדי להגביר את הבטיחות בפארקים הציבוריים הרשות המקומית מחויבת לדאוג להצבת מתקנים העומדים בתקנים ולוודא שהם נבדקים מתקופה לתקופה. אולם פציעה ממתקן אינה הנזק היחיד שיכול להיגרם, השתפשפות עם הרצפה עלולה לגרום לנזקים גדולים ועל מנת להקטינם חשוב מאוד לבצע התקנה של משטחי בטיחות לפארקים. משטח בטיחות בעל חשיבות מאוד גבוהה בפארקים ובגנים ציבוריים.

נזקים הקשורים למשטח הפארק

אם נלך אחורה מספר שנים, בוודאי תיזכרו בכך שבגני המשחקים ריצוף המתחם נעשה באמצעות חול, שומשומית או חומר אחר. לחומרים אלו יש מספר חסרונות. החול מושך לכלוך רב וגם בעלי חיים ולכן הוא יכול להפוך לסכנה תברואתית. שומשומית יכולה לגרום לחיכוך ופציעה במקרה של נפילות בפארק והיא גם מתלהטת במהירות בשעות החמות. במקרים מסוימים ייתכנו גם כוויות כתוצאה מהתחממות המשטח.

הפתרון: בחירת משטחי בטיחות לפארקים

באמצעות שימוש בחומרי גלם באיכות גבוהה וטכנולוגיית פיתוח מהמתקדמות בתחום, יש כיום פתרון אחר והוא התקנת משטחי בטיחות לפארקים. משטחים אלו מפחיתים את הסיכוי לפגיעה, בדרכים הבאות:

  • המשטחים רכים למגע ואינם מתלהטים בחום השמש.
  • המשטחים מספקים הגנה ובלימת זעזועים גם בנפילות מגובה 3 מטרים.
  • המשטחים עמידים בפני קרני UV ואינם מעבירים קרינה.

המשטחים מיוצרים על פי דרישות התקן. כמו כן, המשטחים אינם נשחקים בקלות ולכן הם יכולים לשמש לאורך זמן ללא בלאי. ומה לגבי הפן האסתטי? גם כאן ניכרת חשיבה על הפרטים הקטנים.

משטחי בטיחות במגוון עיצובים

אם אתם מדמיינים משטח אפור וחסר מעוף, כדאי שתיכנסו לגלריית התמונות באתר. כאן צפויה לכם הפתעה, מכיוון שמשטחי הבטיחות מגיעים בגוונים רבים וניתן לעצב צורות שונות והדפסים וכך ליצור מראה ססגוני ומשמח. התחושה רכה ונעימה למגע, גם כאשר מתרוצצים יחפים וניתן לשלב דשא סינטטי כדי ליצור מרחב ציבורי מזמין ומרהיב ביופיו.

יתרון נוסף קשור לאופן ההתקנה. את משטחי הבטיחות אפשר להתקין בקלות על פני סוגים שונים של חומרים וכך, תוך זמן קצר, ניתן לשדרג כל פארק שעשועים למקום בילוי בטיחותי ללא פשרה על אסתטיקה.

מעונינים ברכישת משטחי בטיחות? מבינים את החשיבות הגבוהה של הנושא? חייגו אלינו 1-700-702-602 וקבלו פרטים נוספים