משטחי בטיחות סמארט פליי

משטחי בטיחות סמארט פליי נועדו מתאימים למגוון רחב של לקוחות ביניהם רשויות מקומיות ועיריות, גני ילדים פרטיים או ציבוריים ואפילו בתים פרטיים.

רשויות מקומיות, עיריות ומועצות אזוריות אשר מפעילות בתחומן גני משחקים, גני שעשועים, גינות ציבוריות ומתקני כושר ציבוריים באזורים פתוחים עושות שימוש נרחב במשטחי בטיחות סמארט פליי. כאשר האחריות על בטיחות המשתמשים, מבוגרים וילדים כאחד מוטלת על הרשות או העירייה, הדרך הכי טובה לחפות את הקרקע באזורים שכאלה היא באמצעות משטחי בטיחות סמארט פליי.

השימוש במשטחי בטיחות סמארט פליי נפוץ גם בקרב גננות בגנים פרטיים או בגנים ציבוריים. הבטיחות היא נושא חשוב ועיקרי בגני הילדים והצורך לשמור עליהם בזמן משחק הוא גדול. משטחי בטיחות סמארט פליי מספקים חיפוי בטיחותי לקרקע, מונעים פציעות ופגיעות בנפש.

משטחי בטיחות סמארט פליי
משטחי בטיחות סמארט פליי

למה לבחור במשטחי בטיחות סמארט פליי?

בכל מקום בו ילדים משחקים משטחי בטיחות סמארט פליי הם מוצר חובהמשטחי בטיחות המיועדים לחצר הביתלגינה ציבורית או משטחי בטיחות לגני שעשועים בנויים באופן שמבטיח עמידות שלהם לאורך זמןהמשטח משמש כבולם זעזועים בעת נפילה על מנת למנוע חבלות בעת נפילה.

משטחי בטיחות סמארט פליי עשויים מחומרים איכותיים ומופיעים במגוון צבעים המאפשרים עיצוב מרהיב וייחודי לכל גינה ולכל חצר. עם משטחי בטיחות לגני ילדים ניתן ליצור על הקרקע לוגוציור ואפילו לוח משחק בקלות וליהנות מגן משחקים מעוצב וגן שעשועים המציע אפשרויות משחק נוספות.

חברת דשא עוז מובילה את תחום הדשא הסינתטי ומשטחי הבטיחות בישראל מזה שנים רבותהחברה קיבלה תו תקן ממכון התקנים הישראלי ומורשית לבצע בישראל התקנות של משטחים גמישים עם ציפוי עליון של דשא סינתטי איכותי.

 מחפשים משטחי בטיחות לגני משחקיםהצטרפו לאלפי הלקוחות המרוצים של חברת סמארט פלייצרו קשר עכשיו בטלפון: 1-700-702-602