משטחי גומי בולמי נפילות

סמארט פליי –הינו המותג מספר 1 בארץ  במשטחי בטיחות, ובמילים אחרות: משטחי גומי בולמי נפילות המותקנים בגני שעשועים, בתי ספר, גני ילדים , פארקים, מתחמי כושר ציבוריים וכל מקום הדורש משטח איכותי המסוגל למזער את חומרת הפציעה או החבלה עקב נפילה
המשטחים שלנו הם משטחים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בשוק תוך כדי הקפדה על החומרים הטובים והעמידים ביותר כאלו שיחזיקו לאורך שנים רבות וכמובן לא יאבדו מהיעלות שלהם משטחי גומי בולמי נפילות .

אנו בסמרט פליי גאים במוצר שלנו ויודעים שהוא הטופ המוביל בארץ כיום
בזכות טכנולוגיה פורצת דרך
כמובן משטחי הגומי / משטחי בטיחות שלנו הם  תחת תקני ISO9001 והם בעלי אישור תקינה של מכון התקנים הישראלי – ת"י 1498.

משטחי גומי בולמי נפילות
משטחי גומי בולמי נפילות

ייחודם של משטחי גומי סמארט פליי

ייחודו של הסמארט פליי נובע לא רק מהרמה הגבוהה של המוצר בתור בולם נפילות יעיל, אלא שהייחוד שלו טמון גם בשכבת דשא סינטטי איכותי שמכסה את פני המשטח ומצפה אותו בסיבי דשא מלאכותי נעימים למגע וכמובן מאוד יפה ואסטטי למראה בזכות היופי של הדשא הסינטטי.

דשא עוז – החברה המובילה בדשא סינטטי בישראל, השקיעה מחשבה רבה בפיתוחו של המוצר. משטחי גומי אלה ייוצרו מתערובת של רכיבים הבולמים ביעילות רבה נפילות של ילדים ומבוגרים העוסקים בפעילות אינטנסיבית על גביהם ומונעת פציעות מיותרות.
יחד עם זאת, שילוב של דשא סינטטי צבעוני ויצירת משחקי רצפה משעשעים עבור הילדים, דוגמת סולמות ונחשים, מעלה את הסמארט פליי מספר רמות מעל משטחי בטיחות רגילים והמוכרים לכולם את משטחי גומי בולמי נפילות שלנו תוכלו למצוא במגוון רחב של מקומות ציבוריים גני ילדים , בתי ספר ,
פארקים ציבוריים ועוד המשטח שלנו הוא הייחודי בארץ ומגיע ברמת גימור גבוהה ביותר.

משטחים של דשא עוז מותקנים כבר במאות אתרים ופארקים ציבוריים בכל רחבי הארץ.
כל המעוניין בפרטים נוספים אודות הזמנה והתקנה של סמארט פליי מוזמן לפנות למספר: 1-700-702-602