משטחי גומי להגנה מנפילה ממתקני משחקים

משטחי גומי להגנה מנפילה ממתקני משחקים     

מתקני משחקים נועדו לקנות לכל ילד באשר הוא סביבה נעימה ומזמינה למשחק. על מנת שהסביבה תהיה נוחה כמתחייב, יש צורך בשילוב בין מתקנים בטיחותיים ותקניים מצד אחד לבין נקיטת צעדים משלימים מצד שני. צעד משלים חשוב ביותר הינו התקנה של משטחים מיוחדים להגנה מנפילה.

הכל כדי להגן על הילדים

ילדים מטבעם אוהבים להשתעשע, להתרוצץ, לקפוץ, לרוץ, לצחוק. חשוב לתת להם את החופש להתפתח וליהנות ויחד עם זאת, לעשות הכל כדי להגן עליהם. משטחי גומי להגנה מנפילה ממתקני משחקים נועדו להשיג בדיוק את זה. שקט נפשי וידיעה שגם אם הילד או הילדה נפלו, שם דבר לא קרה. משטח מקצועי שמתוכנן במיוחד ספג את החבטה ושם צרה לא נגרמה.

עד כמה המשטח יכול ספוג חבטות

משטחי גומי במיטבם, שנועדו להגנה מנפילה ממתקני משחקים, צריכים להיות מתוכננים ומותקנים באופן חסר פשרות. הם צריכים להיות מספיק רכים ומספיק קשיחים, כדי שלא יתפוררו מצד אחד וכדי שיוכלו לספוג חבטות מצד שני. משטחי הבטיחות של סמארט פליי מותקנים ברחבי הארץ כבר מספיק שנים כדי שניתן לראות שהם נשארים עמידים לאורך המון זמן. יחד עם זאת, הם נותרים מספיק רכים וגמישים, לספיגת נפילה מגובה רב. עד כמה גבוה? התכנון נועד למנוע פגיעה גם במקרה של נפילה אפילו מגובה של 3 מטרים. לכן, השילוב עם מתקני משחק או מתקני כושר מכל הסוגים אכן מוכיח את עצמו.

היכן ניתן להתקין את משטחי הגומי

משטחי גומי ניתנים להתקנה על ידי צוות מתקינים מקצועי, כמעט בכל סביבה. אפשר להתאים אותם להנחה על משטחי בטון או חול, על תשתית של גומי ממוחזר ועוד. המשטח הותקן עד כה באין ספור גני ילדים, מגרשי משחקים, מקבץ מתקני כושר ציבוריים ועוד. בהתאם לצורך, ניתן לתכנן את המשטח כך שיהיה עמיד בצורה טובה מאוד לשמש ואף לגשם. ניתן להשתמש בחומרים סופגים, כך שלא ייווצרו שלוליות בחורף וכן חומרים שלא מתחממים בצורה משמעותית, בשמש. כלומר, בטיחות גם להגנה מנפילה וגם חווית משחק ופעילות מהנה וטובה בכל עת.

 

משטח בטיחות דגם EASY