שימושים של משטחי בטיחות

משטחי בטיחות של דשא עוז המוכרים כמותג "סמארט פליי" נוצרו במטרה לענות על הצורך לספק הגנה מיטבית עבור העוסקים בפעילות באזורים ציבוריים, גני שעשועים, גני ילדים ומתחמי כושר ציבוריים.

העיסוק בפעילות גופנית הוא מבורך, וכך גם משמח לראות ילדים משתובבים ומשחקים להנאתם בגני משחקים. ללא ספק, חשוב לספק את מידת הבטיחות הנדרשת על מנת לספק חווית בילוי מהנה ובטיחותית עבור הילדים והמבוגרים כאחד. משטחי גומי סמארט פליי תוכננו בקפידה במטרה לענות על הצורך הזה. החומרים מהם מורכבת השכבה הפנימית של המשטח בולמים נפילות ביעילות ומקטינים במידה משמעותית את חומרת הפגיעה כתוצאה מנפילה או מעידה במהלך הפעילות הגופנית.

שימושים של משטחי בטיחות
שימושים של משטחי בטיחות

פעילות גופנית מהנה ובטיחותית על גבי משטחי גומי של דשא עוז

פרט להקפדה על יצירת החומר האפקטיבי ביותר לבלימת נפילות, דשא עוז הולכת צעד אחד קדימה ומשקיעה מחשבה בשימושים נוספים של משטחי בטיחות המותקנים בגני ילדים וגני שעשועים. זו הסיבה לשילובה של שכבה נוספת בתוך משטחי הבטיחות – זוהי שכבת דשא סינטטי איכותי המותקנת על גבי משטח הבטיחות ויוצרת משטח נאה, עשיר בצבע ונעים למגע.

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי – סמארט פליי של דשא עוז, מוכרים כמשטחי הבטיחות האיכותיים והטובים ביותר להתקנה במוסדות הלימודים כגון, בתי ספר וגני ילדים, וגם בגנים ציבוריים ופארקים בהם ישנם מתקני משחקים לילדים ומתקני כושר ציבוריים. שכבת דשא סינטטי עליונה מצוידת בסיבים של דשא סינטטי איכותיים – ארוכים, חזקים וגמישים.

כך מקבלים השימושים של משטחי הבטיחות, פרט לפן הפונקציונאלי, גם פן אסתטי המאפשר לשדרג את חווית הבילוי של תושבי ישראל בכול רחבי הארץ. הסמארט פליי כבר הותקן במאות אתרים בכול רחבי הארץ וגם בימים אלו עובדת דשא עוז על פרויקטים רבים נוספים לרווחתה של אוכלוסיית ישראל.