משטחי בטיחות

משטחי בטיחות הם משטחים אשר מיועדים לחיפוי הרצפה ומונעים אסונות ונזקים כבדים של החלקה ונפילה אל הרצפה הקשיחה. הודות למשטחי בטיחות ניתן למנוע אסונות ונזקים אלה ולשמור על בטיחות האנשים. השימוש במשטחי בטיחות מיועד לגני ילדים, חדרי כושר, רצפת האמבטיה בבית, מלתחות ציבוריות בבריכות או חדרי הכושר, הקנטרי ועוד.

משטחי בטיחות- שומרים על הבטיחות

אם אתם רוצים לשמור על בטיחות הילדים שלכם, שלכם או של העובדים שלכם אתם חייבים שיהיה לכם משטחי בטיחות. באמצעות משטחי בטיחות תוכלו להגן על העובדים שלכם, על עצמכם או על הילדים שלכם שנמצאים במהלך כל שעות היום בגן ומתרוצצים. שמירת הבטיחות היא דבר חשוב מאוד, באמצעות משטחי בטיחות אתם מגנים על עצמכם מפני נפילות אשר עלולות לגרום לכם לנזקים גדולים מאוד וכך למעשה אתם מבצעים פעולות שונות ומסוכנות מבלי להיפגע.

סוגי משטחי גומי

הסוג השכיח ביותר של משטחי בטיחות הוא משטחי גומי. הודות למשטחים אלה ניתן לקבל את רמת ההגנה הגבוהה ביותר מפני החלקות ונפילות אל הרצפה. סוגי משטחי הגומי כוללים:

משטחים למניעת החלקה- משטחים אלה הם המשטחים הפופולאריים ביותר למניעת החלקה. ניתן לראות אותם בבריכות, פארקי מים, חדרי כושר, מקלחות ציבוריות, סאונות ובריכות ג'קוזי ואף בגני ילדים, מגרשי משחקים ומפעלים שונים. באמצעות משטחים אלה ניתן למנוע החלקה וגם להקטין את הנזק של הנפילה.

משטחים למניעת עומס על הגב והברכיים- משטחים אלה מקלים על העומס שמצטבר בגב והברכיים אצל אנשים אשר עומדים זמן רב על הרגליים כחלק מעבודתם ונאלצים ללכת פעמים רבות ביום שהם מחזיקים דברים שונים. משטחים אלה ניתן במפעלים, תעשיות ועוד. הודות למשטחים אלה ניתן להקל את העומס שנצבר כתוצאה מעמידה ממושכת במהלך שעות היום וכן הליכה רבה.

משטחים לספורט- משטחים לספורט הם משטחים ממוחזרים אשר מיוצרים עבור פעילויות ספורט שונים. המשטחים מונעים החלקה, בולמים זעזועים ואף בולמים רעש וכן גורמים לנפילה להיות רכה יותר כך שהנזק הוא קטן יותר.

 

יתרונות משטחי בטיחות

הודות למשטחי הבטיחות ניתן למנוע החלקות ולהקטין את נזקי הנפילה על הרצפה. משטחי הבטיחות לא רק שמונעים החלקה ושומרים על האנשים מפני נפילות, הם גם בולמים זעזועים, רע ואף במידה ונפלנו הנפילה היא לא קשה וכואבת והנזק הוא קטן יותר ביחס למקומות שלא משתמשים במשטחי בטיחות. המשטחים מגיעים במגוון סוגים, צבעים ודגמים ויש להתאימם בהתאם לצרכי העסק עצמו. כמו כן, המשטחים הם מקצועיים וניתנים להתאמה בהם לשימושים שעושה העסק עצמו. המשטחים נמכרים במחירים גמישים וניידים לכל מי שצריך אותם וכן עמידים לאורך זמן רב. כך שאם אתם זקוקים למשטחים בהתאם לפעילויות של העסק או המפעל שאתם עובדים בו תוכלו למצוא את המשטח שמתאים לכם וליהנות ממנו לאורך זמן כך שיש תמורה לכספם.