מספר אחד במשטחי בטיחות

Smart Play הינו משטח בטיחות משולב דשא סינטטי שנועד להתקנה בגני שעשועים, תחת מתקני משחקים ומתקני כושר בפארקים ציבוריים ובגני ילדים.

מהפכה בתחום משטחי גומי

המותג Smart Play חולל מהפכה בתחום משטחי גומי שהותקנו עד לא מזמן בגנים ציבוריים במטרה לבלום נפילות ולמזער את מספר הפציעות של הילדים במהלך הבילוי בפארקים וגנים ציבוריים. ה Smart Play של חברת דשא עוז, המוכרת כמובילה את תחום הדשא סינטטי בישראל, הפך במהרה למוצר מבוקש ביותר בקרב רשויות מקומיות, עיריות, גני ילדים ובתי ספר שגילו את הפוטנציאל הרב הגלום בו.

האיכות הגבוהה של המוצר באה לידי ביטוי בהרכב הייחודי שלו משטח בטיחות המורכב מחומרים בריאים וידידותיים לסביבה שבולמים נפילות ביעילות מרבית ומפחיתים במידה משמעותית את חומרת הפגיעה כתוצאה מנפילה או החלקה. שכבת דשא סינטטי במכסה את חלקו העליון של המשטח מספקת מצע אסתטי ונעים למגע. דשא עוז מספקת דשא סינטטי במגוון צבעים ואף משלבת מספר גוונים של דשא באותו משטח בטיחות ויוצרת על גביו ציורים משעשעים ומשחקים דוגמת קלאס, טוויסטר, סולמות ונחשים ועוד.

מספר אחד במשטחי בטיחות
מספר אחד במשטחי בטיחות

התקנת משטחי בטיחות

יתרונו של ה Smart Play על פני משטחי גומי ניכר בהתקנתו הפשוטה שלא מצריכה יציקה בשטח ההתקנה. משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי מגיעים לאתר בצורת מרבדים מוכנים להתקנה. התקנתם פשוטה וניתן לבצעה על שלל סוגי מצעים ללא צורך בהכשרת תשתיות מאסיבית כפי שנדרשת עבור יציקה של משטחי גומי. בנוסף, מיד בסיום העבודות ניתן לפתוח את האתר למבקרים, היות ואין צורך בייבושו של המשטח.

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי של דשא עוז ידועים בעמידותם בתנאי מזג אוויר משתנים, בעמידות נגד ונדליזם, ועברו בהצלחה בדיקות של התלקחות ובעירה. המשטחים אינם מפרישים לסביבה רעלנים מכל סוג שהוא וסיבי הדשא הסינטטי מגלים עמידות יוצאת דופן בקרני UV.

היום מותקן ה Smart Play במאות אתרים בכול רחבי הארץ להנאתם הרבה של הילדים ולשביעות רצונם של הוריהם.

 

Smart Play עוד לא הותקן אצלכם? זו העת לפנות לדשא עוז ולהתחדש עם משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי – התקשרו – 1-700-702-602